W związku z tym, że podobnie jak w innych biurach księgowych również u nas przybywa obowiązków *. Jednocześnie mamy też coraz więcej zapytań dotyczących zmian w przepisach.

Wszystko to powoduje, że natychmiastowy kontakt z właścicielem Biura staje się coraz bardziej utrudniony. Pracownice również mówiąc potocznie zawalone są pracą. Sporo czasu poświęcam na rozwiązywanie problemów księgowych oraz odpowiedzi Klientom, a mimo to nie jestem w stanie wszystkim od razu odpowiedzieć. Do tego oprócz rozmów telefonicznych muszę jeszcze wygospodarować czas na inne obowiązki.

W związku z tym zwracamy się z prośbą, żeby w sprawach księgowych zadawać pytania poprzez nasz formularz kontaktowy

Dzięki temu nie będę musiał odrywać się od swojej zaplanowanej pracy. Będę mógł udzielić Państwu odpowiedzi po jej zakończeniu. Dzięki temu lepiej będę zarządzał swoim czasem.

Jeżeli będziecie chcieli Państwo zadzwonić, w pierwszej kolejności proszę kontaktować się z Pracownicami (Małgorzatą, Pauliną, Sabiną). Osoby te posiadają wiedzę pozwalającą odpowiedzieć na wiele pytań, wspólnie dyskutujemy o problemach księgowych.

Na potrzeby kontaktowania się dokupiliśmy jeszcze jedne numer telefonu.

Prosimy więc o kontakt w pierwszej kolejności od następujące numery telefonów:

pani Sabina 511-783-905
oraz pani Małgorzata i pani Paulina 736-843-538
(w godzinach 9.00-15.00)

* * *

Przypominam, że od stycznia 2021 funkcjonuje opcja dostarczania dokumentów księgowych do naszego Biura poprzez kuriera bądź poprzez paczkomaty Inpostu (wrzucasz dokumenty do paczkomatu, a następnego dnia mamy je w Biurze). Szczegóły znajdują się tutaj

* * *

Mamy też dla naszych Klientów program do elektronicznej księgowości oraz program do archiwizowania dokumentów księgowych oraz program do faktur. Szczegóły znajdują się tutaj

* * *

Z uwagi na coraz trudniejsze przepisy księgowe i podatkowe zwiększyliśmy polisę ubezpieczeniową w Powszechnym Zakładzie Ubezpieczeń (PZU) oraz Generali z tytułu odpowiedzialności cywilnej:
◦ wymagana przepisami „podstawowa” polisa OC na 10.000 EUR,
◦ dodatkowo wykupiona dobrowolna polisa na kwotę 200.000 PLN,
◦ dodatkowo wykupione OC z tytułu doradztwa 50.000 PLN,
◦ dodatkowo wykupione OC z tytułu obsługi kadrowej 50.000 PLN.

* – (patrz artykuł „DOŚĆ” – kliknij tutaj)

Powiązane Posty