Moi drodzy,

my jako Biuro Rachunkowe mamy polisę OC na pół miliona złotych. Od nowego roku na pewno tą kwotę zwiększymy dwukrotnie.

To w celu ochrony Was na wypadek ewentualnej naszej pomyłki.

Jednak taka polisa nie uchroni Was od mandatów czy kar z tytułu wykroczeń karno-skarbowych za pomyłki będące po Waszej stronie np. faktura MPP zapłacona z pominięciem rachunku split payment, faktura powyżej 15.000 złotych zapłacona gotówką , brak przeglądu kasy fiskalnej, sprzedaż bez wystawionego jeszcze paragonu. To tylko kilka z brzegu przykładów.

Dlatego chciałem Was zainteresować webinarium poświęconym ryzykom skarbowym i podatkowym,

pt.: Nowy ład – nowe ryzyka”

Termin: 26 listopada o godzinie 13:00

Prowadzący: Tomasz Wojtanek – Manager ds. Sprzedaży w Risk Partner Sp. z o.o., Absolwent studiów licencjackich i magisterskich na Wydziale Finansów i Ubezpieczeń Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. W zespole Risk Partner od 2013 roku. Od 2014 roku odpowiedzialny za rozwój biznesu na terenie południowej Polski.

Czas trwania: 1 godzina

Agenda:

  1. Czym są ryzyka podatkowe i skarbowe?
  2. Nowe ryzyka związane z tarczami antykryzysowymi
  3. Ubezpieczenia ochrony podatkowej – jak działają?
  4. Nasze doświadczenia w likwidacji szkód

Link do webinarium na platformie ZOOM:

Numer wydarzenia: 821 8192 2809

Hasło: Skarbowy

Ważne:

  • Zgłoszenia (imię i nazwisko uczestnika) proszę przesyłać na adres:
    webinar@qs-a.pl i jednocześnie DW biuro@ekonomikus.pl
  • Rejestracja na szkolenie będzie możliwa 15 minut przed zaplanowanym spotkaniem. Wcześniej link będzie nieaktywny
  • Szkolenie będzie zlimitowane do 500 osób
  • Udział w webinarium jest bezpłatny

Wysyłając do nas swoje dane, wyrażasz jednocześnie zgodę na ich przetwarzanie.

Deklaracja o ochronie danych

Administrator: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest QS-A Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie (42-500), ul. Kościuszki 74

Kontakt: Z Administratorem można się skontaktować poprzez adres email biuro@qs-a.pl lub pisemnie na adres siedziby Administratora. Administrator nie powołał Inspektora Danych Osobowych.

Cel przetwarzania: Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu organizacji i dostępu do webinarium, gdyż prawnie uzasadnionym interesem Administratora jest przekazywanie informacji o ryzyku biznesowym. Okres przechowywania: Dane będą przetwarzane przez Administratora przez o kres wynikający z przepisów

prawa.

Odbiorcy danych: Dane osobowe mogą być przekazane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie Administratora dla celu jakim jest organizacja i prowadzenie webinariów. Mogą być nimi m.in. dostawcy usług IT, firmy szkoleniowe. Dane osobowe nie będą przekazywane odbiorcom znajdującym się w państwach poza Europejskim Obszarem Gospodarczym.

Prawa osoby, której dane dotyczą: Przypominamy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania danych, prawo do sprzeciwu. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się z Administratorem danych. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

Wymóg podania danych: Podanie danych osobowych jest obowiązkowe dla celu jakim jest organizacja i prowadzenie webinariów.

Powiązane Posty